Rockowy początek wakacji

0
563

Po raz pierwszy Chespa Rock Festiwal – Igrzyska Rockowe potrwa dwa dni

Trzecia edycja imprezy odbędzie się 29 i 30 czerwca. Tym razem rockowe dźwięki zabrzmią ze sceny opolskiego amfiteatru. Wystąpią gwiazdy gatunku, m.in. Big Cyc, Dr Misio, Cochise, Golden Life, Dżem i Acid Drinkers.
Pierwszego dnia (29 czerwca) koncerty o godz. 18.00 rozpocznie zespół 230 Volt. Później na scenie pojawi się grupa Cochise z charyzmatycznym wokalistą, aktorem Pawłem Małaszyńskim. Następnie swoje 30-lecie hucznie świętować będzie Big Cyc. Ponad dwugodzinny koncert będzie pełen niespodzianek. Z zespołem gościnnie wystąpią: Arkadiusz Jakubik (Dr Misio), Andrzej „Kobra” Kraiński i Jacek „Szybki Kazik” z Kobranocki oraz Jarex z zespołu Bakshish.

W sobotę występy zaczną się o godz. 16.00. Kolejno zagrają: Deep, Rebelianci i 4 Szmery. Ta ostatnia grupa, to jedna z najlepszych kapel w Europie grających covery AC/DC. Po nich na scenie pojawią się legendy polskiej muzyki – Golden Life, Dżem i Acid Drinkers.
Bilety w cenach 69 zł, 79 zł, 89 zł i 99 zł można nabyć w kasie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu, sklepach Empik, a także przez internet.

Kup bilet:
https://www.ticketmaster.pl/artist/igrzyska-rockowe-chespa-rock-festiwal-bilety/992572

https://www.biletin.pl/pl/festiwal/chespa-rock-festiwal-igrzyska-rockowe/6784/bilety.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here